Diğer Otellerimiz
 AVLU 1 APART OTEL
 < AVLU 4 APART OTEL
 Resimleri büyütmek için üzerilerine tıklayınız

   
 

İÇMELERİN MERKEZİNDE AVLU 4 APART OTEL

Avlu 4 Apart Otel, İçmeler’in merkezinde yer almakta, ancak kendi içinde gürültü ve kalabalıktan arınmış sakin bir ortamı sizlere sunmaktadır. Barlar, alışveriş mekanları, süper marketler ve restoranların yer aldığı, İçmeler’ in en işlek caddeleri parmağınızın ucundadır.

İçmeler – Marmaris dolmuş güzergahı ve her hafta çarşamba günleri kurulan içmeler pazarı 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Kanal boyunca yapılacak 300 metrelik kısa bir yürüyüş ise sizi gün boyunca vakit geçirebileceginiz masmavi deniz ve sıcacık kumsala ulaştıracaktır. Otelimizde apart tarzında sunulan 26 daire vardır. Bunlardan 20 adedi 4 kişilik bir odalı daire ve 6 adedi sadece bir çift için tasarlanmış stüdyo tipi dairedir. Bir odalı dairelerde yatak odasında çift kişilik yatak salonlarda ise iki adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Havuz başında enfes yemeklerin sunulduğu geleneksel Türk Geceleri tatilinize hoş anılar ve lezzetler katacaktır.

Avlu 4 denize 400 metre mesafededir.

SELF CATERING SİSTEMİ
Tesislerimiz Self Catering sistemi ile hizmet vermektedir. Self Catering sistemi hakkında bilgi almak
için lütfen tıklayınız.

Stüdyo ve Apart dairelerimiz Kaç Kişilik?
Avlu 4 rezervasyonları için bizimle temas kurmanız yeterlidir. İletişim bilgileri için tıklayınız.

  AVLU 4
  Address : 57. Sokak No:3 48720 Icmeler / Marmaris
  Tel : 0 252 455 34 20    Fax :  0 252 455 20 35


Google Map Görüntüsü için tıklayınız

 
Oteller I İçmeler Hakkında I Konaklama Fiyatları I Fotoğraflar I On-Line Rezervasyon I İletişim Bilgileri I Ziyaretçi Defteri ı Ana Menu
Site Tasarımı Visual Arts New Media